Restauracja i kawiarnia

  • a4
  • a4
  • a4
  • a4
  • a4

Pielgrzymów strudzonych wędrówkami po Dróżkach, turystów i rodziny zapraszamy do restauracji i kawiarni, gdzie można posilić się lub wypocząć przy kawie i ciastku.

Nasza restauracja oferuje smaczne i tanie posiłki domowe: śniadania, obiady i kolacje. Polecamy zwłaszcza ręcznie robione w naszej kuchni pierogi. Dzieciom szczególnie smakują wyborne naleśniki z serem, bitą śmietaną i konfiturą wiśniową, które cieszą się także wielką popularnością wśród dorosłych Gości. Dla smakoszy mięsa mamy wybór dań z drobiu, schabu i specjalność kuchni: karczek kalwaryjski. W piątki oferujemy smaczną rybę. Polecamy także świeże surówki, pożywne zupy i placki ziemniaczane.

Bogata oferta, profesjonalna i uprzejma obsługa sprawiają, że każdy z odwiedzających nasze progi czuje się tu dobrze, może bowiem nie tylko posilić się smacznymi, fachowo przygotowanymi daniami kuchni polskiej i światowej, ale także znaleźć chwilę odpoczynku. Proponowane potrawy przygotowywane są na bazie naturalnych, świeżych składników, według sprawdzonych domowych przepisów.

Kontakt:
Kierownik gastronomii: Halina Zajda tel.: +48 608 211 992.

Zapraszamy gości indywidualnych oraz grupy. Można u nas zorganizować spotkania różnego typu: uroczystości rodzinne, firmowe, itp. Do dyspozycji jest duża sala jadalna, a w okresie letnim także taras z malowniczym widokiem na obiekty zespołu klasztornego. Oferujemy następujące pomieszczenia: salę główną – do 100 osób; część wydzieloną z sali głównej, tzw. ogródek – do 50 osób; klimatyzowane piętro restauracji – do 40 osób.

Na popołudniową kawę i podwieczorek zapraszamy do naszej przytulnej kawiarni. Dorośli wypiją tu aromatyczną kawę, dla dzieci mamy gorącą czekoladę zimą i wybór soków i lody latem. Warto skusić się na kawałek świeżego ciasta, na przykład na słynną w okolicy malinową chmurkę czy kremówkę. Oferujemy herbaty tradycyjne i smakowe.